Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Superior Kebab. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Leon
17 cze 2026 o 21:06
bardzo pyszne
Sebastian
11 cze 2026 o 11:26
Smaczne
Mariusz
3 cze 2026 o 18:32
Kebab przygotowany eksperosowo chyba w 10 min jak nie mniej, bo już na mnie czekał jak zamówiłem z odbiorem. Co skutkowało w wielu kawałkach niedopieczonego kurczaka w środku, do tego trafiliśmy na niejadalne elementy (chyba chrząstki) mega szkoda
Justyna
30 maj 2026 o 21:12
Wyśmienite
Krystian
29 maj 2026 o 12:42
dobry kebab ale trochę drogo