SUPERIOR KEBAB

Ostatniaopinia


5 gwiazdek z 248 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Superior Kebab. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

17 cze 2026 o 21:06 bardzo pyszne
11 cze 2026 o 11:26 Smaczne
3 cze 2026 o 18:32 Kebab przygotowany eksperosowo chyba w 10 min jak nie mniej, bo już na mnie czekał jak zamówiłem z odbiorem. Co skutkowało w wielu kawałkach niedopieczonego kurczaka w środku, do tego trafiliśmy na niejadalne elementy (chyba chrząstki) mega szkoda
30 maj 2026 o 21:12 Wyśmienite
29 maj 2026 o 12:42 dobry kebab ale trochę drogo